Головне меню

Подати звернення

Контроль над тютюном та нікотином рятує життя

   Під такою назвою 27 жовтня 2022 року відбувся вебінар за участі 28.10.22 1фахівців Держпродпосживслужби, в т.ч. представника Головного управління Держпроспоживслужби в Івано-Франківській області, який організувала Громадська організація Центр громадянського представництва «Життя».

  В ході вебінару було розглянуто ряд важливих питань серед яких:
  особливості здійснення контролю за дотриманням антитютюнового законодавства (проведення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю);
  ●зміни законодавства щодо місць вільних від куріння та використання електронних пристроїв для куріння;
  ● маркування тютюнових виробів та електронних пристроїв для куріння;
  ● контроль за вмістом тютюнових та нікотинових виробів.

  Особливу увагу приділено змінам до Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення», які відбулись на підставі Закону від 16.12.2021 № 1978-IX.
  Учасники семінару мали змогу отримати відповіді на найбільш проблемні питання, які виникають у сфері контролю за дотриманням антитютюнового законодавства та дотриманням вимог щодо реклами тютюнових виробів, предметів, пов’язаних з їх вживанням, трав’яних виробів для куріння, електронних сигарет, заправних контейнерів, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння.
  У разі виникнення питань у сфері дотримання антитютюнового законодавства чи питань пов’язаних з виробництвом та розповсюдженням реклами – звертайтесь до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області тел.(0342)559617.

28.10.22 1 фото1

28.10.22 1 фото2

Гаряча лінія

Вхід

Пошук