Головне меню

Подати звернення

В Держпродспоживслужбі Івано-Франківщини розробили Прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту рослин у 2024 році

   Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби 24.04.24 1в Івано-Франківській області розробили прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту рослин на поточний рік.

  В цьогорічному збірнику традиційно зібрана інформація про найбільш поширені в області шкідники та хвороби сільськогосподарських рослин, подано аналіз їх розвитку та шкідливості за агрокліматичних умов 2023 року. За даними щільності залягання та якісного зимуючого запасу шкідників і хвороб, надано прогноз ступеня загрози пошкодження чи захворювання сільськогосподарських культур за визначених умов вегетації 2024 року.
  В збірнику викладено системи захисту основних сільськогосподарських культур, основні види бур’янів і заходи боротьби з ними, переліки найбільш поширених біопрепаратів та засобів захисту рослин, дозволених для роздрібного продажу населенню, пороги шкодочинності основних шкідників та хвороб сільськогосподарських рослин. Крім того надано інструкцію з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл та вимоги до провадження господарської діяльності з торгівлі пестицидами та агрохімікатами.
  «Прогноз фітосанітарного стану агроценозів Івано-Франківської області та рекомендації щодо захисту рослин у 2024 році» стане в нагоді керівникам і спеціалістам сільськогосподарських підприємств, фермерам, власникам присадибних ділянок, спеціалістам з питань захисту рослин.

  Ознайомитись із матеріалами збірника можна на офіційному веб-сайті Головного управління за посиланням
  https://vetif.gov.ua/images/Prognoz_fitstanu_agrochenoziv_2024.doc

Гаряча лінія

Пошук