Головне меню

Подати звернення

На Прикарпатті проводиться кампанія вакцинопрофілактики домашніх тварин проти сказу

  Спеціалісти Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини на території 12.07.24 1Івано-Франківської області проводять профілактичні заходи проти сказу домашніх тварин в особистих селянських господарствах населення.
  За останні два тижня проведено 5953 профілактичні щеплення тварин проти сказу, в тому числі: собак – 3339, котів – 2596 а безпритульних тварин – 5.

Читати детальніше...

Працівники Держпродспоживслужби Івано-Франківщини завершили обстеження сільськогосподарських культур, що призначені для експорту

   В Івано-Франківській області повністю завершились обстеження посівів ячменю, який планується 08.07.24 3експортувати до Китайської Народної Республіки. Державні фітосанітарні інспектори провели обстеження в Івано-Франківському та Коломийському районах на загальній площі 1651 га.

Читати детальніше...

Державний ринковий нагляд – підсумки роботи Держпродспоживслужби Прикарпаття за ІІ квартал 2024 року

  Подаємо до уваги громадськості інформацію про результати роботи ринкового нагляду за ІІ 08.07.24 2квартал 2024 року.
  Відповідно до Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та на виконання плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на ІІ квартал 2024 року працівниками проведено 9 перевірок характеристик продукції, виявлено порушень у 9 випадках, з них: планових – 8, позапланових – 1.

Читати детальніше...

Небезпечний шкідник – сарана

   Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що на 08.07.24 1окремих територіях на сході України, осередково, виявлено масове розмноження та збільшення чисельності небезпечного шкідника – сарани.

Читати детальніше...

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини застерігає споживачів від забракованого електричного обладнання

   Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного 02.07.24 3управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про те, що працівниками відділу ринкового та метрологічного нагляду протягом червня 2024 року в ході планових перевірок характеристик продукції у суб’єктів господарювання за видами – електричне та електронне обладнання, в тому числі низьковольтне, було виявлено продукцію, що не відповідає вимогам нормативних документів та становить серйозний ступінь загрози.

Читати детальніше...

Гаряча лінія

Пошук