Головне меню

Подати звернення

Держпродспоживслужба Прикарпаття розслідує груповий випадок харчового отруєння на Коломийщині

 22 вересня 2020 року на підприємстві ЛЕОНІ, що знаходиться в м. Коломия, зареєстровано випадок групового захворювання на гострийsdsf444444fgfdfgvvvvvvvgg гастроентероколіт у працівників даного підприємства.

 Станом на 16 год. 24 вересня в лікувальні заклади області госпіталізовано 44 особи

23 вересня 2020 р. спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено санітарно-епідеміологічне обстеження їдальні підприємства ЛЕОНІ.

 В ході епідрозслідування відібрано 30 змивів з об’єктів навколишнього середовища, 6 проб харчових продуктів (2 види ковбасок, сир плавлений, майонез, курячий каркас, моркву сиру) для мікробіологічного дослідження, 1 пробу води питної для мікробіологічного та санітарно-хімічного дослідження.

На даний час працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведені позапланові перевірки постачальників та виробників харчових продуктів відповідно харчового ланцюга, які були використані для приготування страв на підприємстві. Крім того тимчасово припинено роботу їдальні даного підприємства.

 Під час розслідування проведено бесіди щодо недопущення виникнення захворювань на гострі кишкові інфекції, виступи по телебаченню.

Протиепідемічні заходи тривають.