Головне меню

Подати звернення

УВАГА: на Івано-Франківщині розпочалась пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу

 ваіпкеп5555пппп5папНа території Долинського, Рожнятівського, Надвірнянського районів і Болехівської та Яремчанської міської ради відповідно до положень міжнародної угоди між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством сільського господарства Угорщини щодо виконання Програми боротьби зі сказом на території України в 2018-2020 році, проводиться кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу. Приманки з вакциною розповсюджуються шляхом розкидання з авіатранспорту на території лісових та польових угідь, поза межами населених пунктів. Заплановано розкидати 65 тисяч доз вакцини.


 Компанія проводиться під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.
 Примітка.
 Приманка з вакциною, яка розповсюджується авіатранспортом – є безпечна для людей і тварин, вона має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна.
 Прохання до жителів області: при виявлені подібних приманок - не брати їх руками і не переносити з місць розкладання. Якщо приманка випадково потрапила на території особистого селянського господарства, прохання перенести її, в рукавицях, за межі господарства, де її може спожити дика тварина.
 З 9 вересня 2020 року з Коломийського аеродрому буде проводитись розповсюдження приманок на решту територію області відповідно до програми Боротьби зі сказом на території України в 2020 році.