Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

В Богородчанському районі скасовано карантинний режим щодо західного кукурудзяного жука

 Головне управління Держпродспоживслужби в області повідомляє, що розпорядженням Богородчанськоїttt66ibbbkkkk9877hdd4444444 районної державної адміністрації від 19 серпня 2020 року № 191 скасовано карантинний режим щодо західного кукурудзяного жука (Diabrotica virgifera virgifera) на площі 20 га в селі Горохолино Богородчанського району.

 Рішення прийнято на підставі подання державного фітосанітарного інспектора управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, керуючись ст. 33 Закону України «Про карантин рослин».

Довідково

 Західний кукурудзяний жук - регульований шкідливий організм обмежено поширений в Україні. Небезпечними є як дорослі особини (жуки), так і личинки.

 Личинки живляться корінням кукурудзи, що призводить до зменшення кореневої маси і ураження гнилями. Жуки живляться пилком, незрілими зернами та листям кукурудзи. Рослини пошкоджені личинками жовтіють, відстають у розвитку, в’януть, а нерідко – гинуть. Пошкоджені дорослі рослини під час сильних дощів і вітрів легко злягають і стебло набуває форми «гусячої шиї»

 Розповсюдження яєць та личинок цього жука можливе з транспортом, залишками ґрунту на насінні. Перенесенню жуків на великі відстані сприяє вітер.

 Фітосанітарні заходи: дотримання сівозміни (висівати кукурудзу на одному і тому ж полі можна лише раз на 3 роки); обробка рослин пестицидами.

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6