Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Епідемічна ситуація на Прикарпатті погіршилась: «червоний» рівень епіднебезпеки встановлено в чотирьох адміністративних одиницях

 У зв’язку із зростанням захворюваності на коронавірусну інфекцію, Державна комісія з питаньvhvtvt77666559976786786gggg техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засідання прийняла рішення щодо оновлення рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в регіонах України (протокол № 24 від 20.08.2020 р.).

 Так, з 00:00 години понеділка 24 серпня 2020 року в Івано-Франківській області встановлено :

- «червоний» рівень епіднебезпеки – в м. Коломия, Городенківському, Косівському та Тисменицькому районах;

- «помаранчевий» рівень епіднебезпеки – в м.м. Івано-Франківськ, Бурштин;

Калуш; Богородчанському, Калуському, Коломийському та Надвірнянському районах;

- «жовтий» рівень епіднебезпеки – в м. Яремче, Верховинському, Галицькому, Долинському, Рогатинському, Рожнятівському, Снятинському та Тлумацькому районах.

Новий розподіл на зони залишиться в силі 14 днів.

 Своєю чергою 21 серпня 2020 року відбулось позачергове засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Івано-Франківській ОДА.

 В підсумку роботи було прийнято ряд важливих рішень, зокрема про підготовку лікувальних закладів для надання медичної допомоги хворим на COVID-19, широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення області щодо обов’язкового виконання карантинних норм, забезпечення контролю за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, відповідно до рівнів епідемічної небезпеки, визначених постановою КМУ від 22.07.2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами),  та інші.

 Тож Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківський області спільно з підрозділами Національної поліції продовжать щоденний моніторинг підконтрольних об’єктів щодо дотримання протиепідемічних та карантинних вимог.

 Закликаємо краян та суб’єктів господарювання:  повідомити про порушення протиепідемічних правил або отримати консультацію можна в Головному управлінні Держпродспоживслужби в області за тел. 0342-51-13-89, 52-83-98, або в районних, міських управліннях, відділах (адреси та контактні телефони - за посиланням).

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6