Головне меню

Подати звернення

До уваги споживачів та операторів ринку! Уточнена інформація про небезпечне куряче м'ясо механічного обвалювання з Польщі

 Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує: щодо повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчовихапркерке5444444 продуктах та кормах (RASFF) від 16.07.2020 р. № 2020.2623-fup12 отримано додаткову інформацію про виявлення Salmonella Enterica ser. Enteritidis (presence 25/g) і Enterica ser. Infantis (presence 25/g) в м’ясі курячому механічного обвалювання з Польщі, (виробництво: Polskamp S.A., PL 14170610 WE, Duchnow, зберігання: Pago Sp. z o., PL 14321108 WE, Blonie), що експортувалось до країн Європи та України (ПМП «Вінтер» м. Луцьк вул. Лідавська,1 та ТОВ «М’ясний торговий дім» м.Київ, вул. Академіка Білецького, 34), а не в заморожених маринованих курячих стріпсах, як було повідомлено раніше.
 Просимо операторів ринку та споживачів врахувати дану уточнену інформацію.
 Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів".
 Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392, або звертайтесь до територіальних управлінь.