Головне меню

Подати звернення

Кожен громадянин та підприємець, що дотримуються протиепідемічних вимог, заслуговують на повагу та вдячність

 Третій місяць Прикарпаття живе в умовах послаблення карантинних обмежень, пов’язаних із недопущенням поширення коронавірусної інфекції.вкуіпкуепу54444555544
 Однак пом’якшення карантину – це не повне його скасування. Адже вірус нікуди не подівся, він продовжує шкодити здоров’ю і дорослих, і дітей.


 Щодня проглядаючи статистику, варто пам’ятати: за сухими цифрами – людські життя, проблеми зі здоров’ям та ускладнення після хвороби, напружені робочі зміни медиків.
 Сьогодні надзвичайно важливо для всіх і для кожного: виконувати встановлені протиепідемічні правила та норми!
 Кожен громадянин, що носить захисну маску в транспорті та громадських місцях, дотримується соціальної дистанції, користується антисептиком, кожен підприємець, що переформатував свій бізнес із врахуванням карантинних вимог - вартують поваги та вдячності! Бо лише спільними та взаємними зусиллями ми створимо суспільний бар’єр і зупинимо пандемію.
 Результати заходів державного нагляду за дотриманням протиепідемічних вимог, що проведені Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківський області за минулий тиждень, показують тенденцію до зменшення кількості виявлених порушень (за період 01-06.07.20 р. в порівнянні з періодом до 01.07.20 р.), зокрема:
- пункти проведення тестувань ЗНО – виявлено 0% порушень (було 2%);
- дошкільні навчальні заклади – 4% порушень (було 15%);
- об’єкти торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами – 31% порушень (було 35%);
- агропродовольчі ринки – 14% порушень (було 21%);
- перукарні, салони краси – 33% порушень (було 50%).
 Високими (практично на рівні попередніх місяців) зберігаються показники порушень, що зафіксовані в закладах громадського харчування – 48%.
 Тому заклади громадського харчування сьогодні залишаються потенційним джерелом поширення коронавірусної інфекції.

 Наголошуємо: Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківський області готове надати необхідні роз’яснення, консультації щодо дотримання протиепідемічних правил та норм суб’єктам господарювання, представникам органів виконавчої влади, засобів масової інформації та громадянам.
 Звертайтесь за тел. 0432-51-13-89, 52-83-98, або до районних, міських управлінь, відділів (адреси та контактні телефони - за посиланням).