Головне меню

Подати звернення

31 травня відзначають Всесвітній день без тютюну

   За даними Всесвітньої організації охорони здоров`я в світі від причин, пов`язаних з 31.05.23 1курінням, щорічно передчасно помирають більше, ніж від дорожньо-транспортних пригод, вживання наркотиків або від СНІД.

  Минулого року в Україні набули чинності норми закону, який забороняє будь-яке куріння в громадських приміщеннях і на робочих місцях. Результати громадського моніторингу 2022 року свідчать про високий рівень виконання закону – 80 відсотків кафе, барів і ресторанів дотримуються заборони будь-якого куріння в приміщеннях cutt.ly/85xGqDr.
  Це свідчить про свідомий вибір керівників закладів не лише дотримуватися закону, а й піклуватися про здоров’я їхніх працівників та відвідувачів.
  86 відсотків громадян за даними дослідження Київського міжнародного інституту соціології підтримують розширення переліку вільних від куріння місць cutt.ly/C5cu1wl.
  Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області нагадує: безпечного куріння не існує. Дотримуйтесь антитютюнового законодавства – бережіть здоров’я.
  Захищайте своє право на бездимне повітря – про порушення можна повідомити через сервіс Центру громадського здоров’я https://nosmoking.phc.org.ua/

31.05.23 1 фото1