Головне меню

Подати звернення

Вітання з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини

 Від усього серця вітаю працівників Головного управління, державних лікарень ветеринарної медицини таdsdssd33344dhdd111 лабораторій Держпродспоживслужби Івано-Франківщини, а також усіх причетних до ветеринарії з професійним святом!

Шановні колеги! У ваших руках – складна і відповідальна справа. Турбуючись про довкілля та тварин, підтримуючи стабільну епізоотичну ситуацію та контролюючи ветеринарно-санітарну безпеку продуктів тваринництва, ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я жителів і гостей Прикарпаття. Сьогоднішнє епізоотичне благополуччя області – це результат вашої щоденної наполегливої праці, професійного служіння обраному фаху та ветеринарній справі.

 Переконаний: спільними зусиллями ми з гідністю здолаємо нові виклики та завдання, що стоять перед ветеринарною медициною, задля кінцевої мети – гарантування здоров’я людей та продовольчої безпеки держави.

 Тож зичу усім міцного здоров’я, тепла, сімейного затишку, довголіття та мирного неба! Творчого усім настрою, наснаги на добрі справи та нових професійних здобутків. Нехай втілюються в життя всі плани та задуми на радість вашим рідним, на благо розквіту нашої України!

З повагою,

начальник Головного управління Держпродспоживслужби

в Івано-Франківській області      

Роман ГУРСЬКИЙ