Головне меню

Подати звернення

Повідомлення про корупцію

 Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечує конфіденційність інформації про осіб, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.
  Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави. За наявності загрози життю, житлу, здоров’ю та майну осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, або їх близьких осіб, у зв’язку із здійсненим повідомленням про порушення вимог цього Закону, правоохоронними органами до них можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України «Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві».
  В повідомленні про корупційне правопорушення обов’язково слід зазначити з ким пов’язана подія (ГУ ДПСС в Івано-Франківській області, його територіальний орган), дата події, ПІБ працівника, в роботі якого вбачаються протиправні або корупційні дії, його посада та назва структурного підрозділу, суть проблеми, а також підкріпити відповідні докази.
Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України.

 У випадку виявлення корупційних діянь, зловживання службовим становищем працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та з інших питань просимо звертатись:
- за телефоном - (0342) 51-13-89 на «гарячу лінію»
- письмово - за адресою - вул Берегова, 24, м. Івано-Франківськ, 76019
на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
- на особистий прийом, що здійснюється керівництвом Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за встановленим графіком та визначеними адресами/

 

Повідомлення про корупцію – письмова форма

Повідомлення про корупцію електронна форма
 1. Поля, що позначені зірочкою(*), є обов'язковими для заповнення

 2. Прізвище ім'я та по-батькові *
  Це поле обов'язкове до заповнення
 3. Контактний телефон
 4. Ваш E-mail*
  Введіть коректну E-mail адресу
 5. Текст повідомлення*
  Ви не ввели текст запиту
 6. Прикріпити файл
  Invalid Input
 7. Введіть захисний код*
  Введіть захисний код<span style="color: red;">*</span>
    Оновити захисний кодНевірний захисний код
 8.   

Гаряча лінія

Календар

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Пошук