Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Повідомлення про корупцію

 Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечує конфіденційність інформації про осіб, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.
  Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави. За наявності загрози життю, житлу, здоров’ю та майну осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, або їх близьких осіб, у зв’язку із здійсненим повідомленням про порушення вимог цього Закону, правоохоронними органами до них можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України «Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві».
  В повідомленні про корупційне правопорушення обов’язково слід зазначити з ким пов’язана подія (ГУ ДПСС в Івано-Франківській області, його територіальний орган), дата події, ПІБ працівника, в роботі якого вбачаються протиправні або корупційні дії, його посада та назва структурного підрозділу, суть проблеми, а також підкріпити відповідні докази.
Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України.

 У випадку виявлення корупційних діянь, зловживання службовим становищем працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та з інших питань просимо звертатись:
- за телефоном - (0342) 51-13-89 на «гарячу лінію»
- письмово - за адресою - вул Берегова, 24, м. Івано-Франківськ, 76019
на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
- на особистий прийом, що здійснюється керівництвом Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за встановленим графіком та визначеними адресами/

 

Повідомлення про корупцію – письмова форма

Повідомлення про корупцію електронна форма
 1. Поля, що позначені зірочкою(*), є обов'язковими для заповнення

 2. Прізвище ім'я та по-батькові *
  Це поле обов'язкове до заповнення
 3. Контактний телефон
 4. Ваш E-mail*
  Введіть коректну E-mail адресу
 5. Текст повідомлення*
  Ви не ввели текст запиту
 6. Прикріпити файл
  Invalid Input
 7. Введіть захисний код*
  Введіть захисний код<span style="color: red;">*</span>
    Оновити захисний кодНевірний захисний код
 8.   

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6