Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Робота у вихідні дні

Інформація для суб?єктів господарювання, які здійснюють експортно-імпортні операції продукції, що підлягає фітосанітарному контролю

  Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що у відповідності до Положення про Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, яке затверджене наказом Держпродспоживслужби України від 25.02.2016 р. № 6, державні фітосанітарні інспектори здійснюють огляд об’єктів регулювання у сфері карантину рослин для цілей імпорту, експорту та реекспорту.

  Огляд об’єктів регулювання проводиться фітосанітарними інспекторами на митних постах області згідно графіку роботи з 9.00 до 18.00 у понеділок, вівторок, середу, четвер, а також з 9.00 до 17.00 у п’ятницю. Обідня перерва з 13.00 до 14.00 год.

Враховуючи звернення суб’єктів підприємницької діяльності та з метою покращення умов проведення процедур, ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області може проводити огляд об’єктів регулювання у вихідні та святкові дні згідно поданих заяв.
 Заява на проведення оглядів об’єктів регулювання подається суб’єктом господарювання на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області не пізніше ніж за два робочих дні до запланованої дати проведення огляду згідно форми, що додається.

docЗАЯВА на проведення фітосанітарних процедур у вихідні та святкові дні.doc

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6