Головне меню

Подати звернення

Випадок африканської чуми свиней в Херсонській області

   Відповідно до інформації «Про виявлення захворювання на африканську чуму 21.06.24 1свиней» Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, в одному з господарств (свино-товарна ферма) Новоолександрівської об'єднаної територіальної громади Бериславського району Херсонської області, зареєстровано випадок африканської чуми свиней, 3 голови, віком 2-3 роки.

  При дослідженні відібраних проб патологічного (біологічного) матеріалу Миколаївською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби 19.06.2024 року встановлено діагноз – африканська чума свиней (АЧС), звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу № 001446 п.м./21 та № 001447 від 19.06.2024 року.
  З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісій при районній державній адміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зони захисту та нагляду.
  В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.
Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеною територією.

Гаряча лінія

Пошук