Головне меню

Подати звернення

В Україні врегульовано Порядок одержання посвідчення на право роботи з пестицидами

  4 червня 2024 року уряд вніс зміни до Порядку одержання посвідчення про право роботи 13.06.24 1з пестицидами.
  Постанова КМУ № 640 передбачає:

  • можливість отримання послуги з проходження навчання з питань безпечного поводження з пестицидами та отримання посвідчення про право роботи з пестицидами за єдиною заявою, котру можна подати до територіального органу Держпродспоживслужби або центру надання адміністративних послуг;
  • розгляд заяв з урахуванням вимог Закону України «Про адміністративну процедуру»;
  • надання права Головним управлінням Держпродспоживслужби в областях визначати місце (приміщення) для проведення навчання в очній формі та проходження перевірки знань (тестування).
  Постанова також усуває дублювання термінології законодавства. Наприклад, виключено терміни «одержання посвідчення про право роботи з пестицидами», «посвідчення про право роботи з пестицидами», «свідоцтво про проходження навчання з питань безпечного поводження з пестицидами», оскільки їх уже визначено в Законі України «Про пестициди і агрохімікати».
  Реалізація постанови дозволить чітко регламентувати порядок розгляду та вирішення справ, які пов’язані з отриманням посвідчення на право роботи з пестицидами, а також наблизить цю сферу діяльності до європейських стандартів.
  З вимогами Постанови можна ознайомитись на Єдиному веб-порталі органів виконавчої влади України за посиланням https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-poriadku-oderzhannia-posvid-a640

Гаряча лінія

Пошук