Головне меню

Подати звернення

На Херсонщині в особистому селянському господарстві черговий випадок грипу птиці

   Відповідно до оперативной інформації Головного управління Держпродспоживслужби 14.12.21 2в Херсонській області, на території с. Геройське Чулаківської ОТГ Скадовського району Херсонської області (49°47'46.1"N 39°75'98.4"E) зареєстровано спалах пташиного грипу в особистому селянському господарстві.

  До буферної зони потрапила територія навколо неблагополучного пункту радіусом 3 км, до якої включено с. Геройське Чулаківської ОТГ Скадовського району Херсонської області, на території якої відсутні комерційні господарства з утримання та забою птиці.
  До зони спостереження потрапила територія навколо неблагополучного пункту радіусом 10 км, до якої включено населенні пункти: Чорноморський біосферний заповідник НАН України Скадовського району Херсонської області та с. Василівка Очаківської МТГ Миколаївського району Миколаївської області.
  Зокрема зазначимо, що на території зони спостереження (нагляду) відсутні комерційні господарства з утримання та забою птиці.
  На даний час до епізоотичного вогнища потрапили особисте селянське господарство, в якому виявлено захворювання, та с. Геройське Чулаківської ОТГ Скадовського району Херсонської області.
  В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника грипу птиці.
  Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу птиці, рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеною територією.