Головне меню

Подати звернення

В Заболотівській територіальній громаді обговорили питання впровадження примірного чотиритижневого сезонного меню в дошкільних закладах

   Спеціалісти Снятинського управління Головного управління Держпродспоживслужби 03.12.21 1в Івано-Франківській області 01 грудня 2021 року провели семінар-навчання на тему: «Виконання Наказу МОЗ України від 05.11.2021 № 2441 «Про затвердження рекомендованого Примірного чотиритижневого сезонного меню» для керівників та медичних працівників дошкільних закладів Заболотівської територіальної громади.


  Під час навчання було розглянуто ряд важливих питань, а саме:
  - раціональне та повноцінне, збалансоване харчування дітей, оптимальність режиму харчування,
  - постачання харчових продуктів в заклад відповідно до санітарно-гігієнічних вимог і норм,
  - дотримання термінів реалізації харчових продуктів та умови їх зберігання,
  - вимоги до зберігання добових проб готової продукції та порядок ведення відповідної документації,
  - умови температурного режиму при приготуванні готових страв тощо.
  Спеціалісти Держпродспоживслужби наголосили, що здоров’я дітей є показником правильної організації хар¬чування в закладі дошкільної освіти, а раціональне харчування – це фі¬зіологічно повноцінне харчування, різноманітне і збалансоване за всі¬ма компонентами. Воно забезпечує зростання, нормальний розвиток та життєдіяльність дитини. Збалансований дитячий раціон має бути оптимальним у кіль¬кісному та якісному співвідношенні поживних речовин – білків, жирів, вуглеводів, а також вітамінів, мікро- та макро-елементів та жирних кислот.
  В підсумку семінару спеціалісти відповіли на запитання, які виникли під час роботи, та вручили учасникам інформаційні листівки.

 

37-фото-1 - Снятин

 

37-фото-2 - Снятин