Головне меню

Подати звернення

До уваги споживачів: до реалізації потрапила небезпечна дитяча іграшка!

   Держпродспоживслужбою отримано інформацію щодо реалізації на території України 12.11.2021 1небезпечної дитячої іграшки: Набору «Niceglow Лицар світиться в темряві» (артикул 68417-1, матеріал: пластик, виробник: Китай, імпортер: ТОВ «OCEANSITE», 10024, м. Житомир, вул. Вітрука, 9А).

  Під час користування даною іграшкою, коли дитина з цікавості та необережності прокусить неонову паличку із вмістом невідомої хімічної речовини, виникають алергічні прояви та хімічні отруєння, що можуть призвести до анафілактичного шоку.
  Відповідно п. 34 Технічного регламенту безпечності іграшок – іграшки, у тому числі хімічні речовини, які вони містять, не повинні загрожувати безпеці чи здоров’ю користувачів або третіх осіб, коли вони використовуються за призначенням або з урахуванням передбачуваної поведінки дітей.
  Можливості дітей та осіб, які наглядають за ними, повинні враховуватися, зокрема, у разі, коли іграшки призначені для використання дітьми віком до 36 місяців або інших визначених вікових груп.
  Інформуємо, що всі дитячі іграшки та вироби, що призначені для використання у грі дітьми віком до 14 років, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2018р. № 151 «Про затвердження Технічного регламенту безпечності іграшок», повинні бути задекларовані та відповідати технічним вимогам.
  Іграшки повинні мати індивідуальну упаковку та містити інформацію про саму іграшку, її виробника або імпортера із зазначенням адреси, торгівельної марки, моделі, номера партії тощо, які складаються згідно з вимогами законодавства про мови.
  А також, обов’язково має бути нанесений знак відповідності технічним регламентам, який наноситися на іграшку, прикріплену до неї етикетку (ярлик) або пакування та має бути видимим, розбірливим і незмивним. У разі, коли іграшка дрібна, або складається з дрібних частин, знак відповідності технічним регламентам може наноситися на етикетку (ярлик) або супровідну листівку.
  На етикетках та в інструкціях, що додаються до іграшки, повинно міститися попередження про можливу небезпеку та ризики заподіяння шкоди, пов’язані із використанням таких іграшок, та способи запобігання їх виникненню, має додаватися інструкція з експлуатації чи правила гри (наприклад, схеми складання, якщо це ‒ конструктор), а також спосіб обробки такої іграшки (миття, чищення, дезінфекція) та їх утилізації в разі потреби. Іграшки повинні відповідати вимогам щодо безпечності протягом передбаченого строку їх використання.
  Звертаємо увагу споживачів: про виявлення на ринку непродовольчих товарів вище зазначеної дитячої іграшки повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, 0342-511389, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), або безпосередньо управління захисту споживачів (Тисменицький район, с.Підлужжя, вул. Шевченка,1, 0342-559617, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

 

12.11.2021 фото1

 

12.11.2021 фото2

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5