Головне меню

Подати звернення

УВАГА! На території області буде проведена пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу

   Відповідно до Плану протиепізоотичних заходів з профілактики 13.08.21 3основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в області на 2021 рік, на території Івано-Франківщини протягом вересня 2021 року буде проведена кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

   Приманки з вакциною розповсюджуватимуться шляхом розкидання з авіатранспорту над територіями лісових та польових угідь, поза межами населених пунктів. Заплановано розкидати 307,1 тисяч доз вакцини.
   Кампанія буде проведена під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

   Примітка.
   Приманка з вакциною, яка розповсюджується авіатранспортом, безпечна для людей і тварин; вона має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна.
   Прохання до жителів області: при виявлені подібних приманок – не брати їх руками і не переносити з місць розкладання. Якщо приманка випадково потрапила на територію особистого селянського господарства, прохання перенести її (в рукавицях) за межі господарства, де її зможе спожити дика тварина.