Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Заразен ли гепатит

Спеціалісти Держпродспоживслужби зустрілись з представниками Войнилівської селищної громади

 06 травня 2021 року спеціалісти управління фітосанітарної безпеки та Калуського управління Головного управління Держпродспоживслужби2111rtyyrereererrftrr3353 в Івано-Франківській області провели робочу зустріч у Войнилівській селищній громаді.

 До зустрічі були запрошені посадові особи громади, старости сіл та представники суб’єктів господарювання, які займаються агровиробництвом та застосовують засоби захисту рослин.

 Учасники заходу отримали роз’яснення вимог чинного законодавства до застосування пестицидів і агрохімікатів в народному господарстві та інструкції з профілактики і встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин.

 Особливо було наголошено на правилах добросусідства пасічників та аграріїв та постійній співпраці між ними, що є запорукою здоров’я бджіл та рослин.

 В ході роботи було обговорено рад питань у сфері бджільництва (ревізія пасік та видача паспортів), безпечності харчових продуктів (реєстрація операторів ринку) та захисту споживачів (алгоритм розгляду скарг).

17-Войнилів-фото-1 17-Войнилів-фото-2

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6