Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Термінове сигналізаційне повідомлення: посівам ріпаку загрожує комплекс шкідників

 З підвищенням температурного режиму очікується початок активного заселення посівів озимого ріпаку та живлення ріпаковогоdrereeee3433333sss33 квіткоїда, насіннєвих прихованохоботників, та інших шкідників.

 Наразі фітосанітарний моніторинг засвідчує заселеність посівів вищевказаними фітофагами в кількості 1-2 екз./рослину де заселено 5-20% рослин (Галицький, Снятинський райони).

 Для недопущення пошкоджень рослин та втрат урожаю, захисні заходи проти зазначених шкідників проводять наприкінці фази бутонізації. Саме в цей період триває і масовий виліт медоносних бджіл на ріпак, тому інсектициди слід вносити лише ввечері і бажано ті, які мають репелентну (відлякувальну) дію( моспілан ВП-0,1-0,12 кг/га, біская 240 OD, м.д., -0,3-0,4 л/га, каліпсо 480 -0,2 л/га), та інші відповідно до «Переліку пестицидів та агрохімікатів дозволених до використання в Україні».

 Економічний поріг шкідливості для ріпакового квіткоїда становить: в період утворення бутонів – 1-2 жуки/рослину, в період збільшення бутонів – 2-3жуки/рослину, на початку цвітіння – 5-6 жуків/рослину, стеблового капустяного прихованохоботника – 2 жуки на 40 рослин, або 20 жуків на жовту чашку за 3 дні.

 Під час проведення захисних обробок слід дотримуватися регламентів застосування інсектицидів. Обробки слід проводити при встановленні оптимального температурного режиму для застосування препаратів.

 Особи, які організовують застосування засобів захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов'язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки, попередити про цеоргани місцевого самоврядування, населення села тапасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ. При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату.

При роботі з засобами захисту рослин слід дотримуватись загально прийнятих державних санітарних правил ДСП 8.8.1 та правил особистої гігієни.

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6