Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Спеціалісти Держпродспоживслужби обговорили з освітянами Івано-Франківська питання організації харчування дітей

 23 квітня 2021 року на платформі Cooglе Meet відбулась онлайн-нарада за участю представників Івано-Франківського управління Головного1drtyeteeeertr555555 управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, Департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради та керівників закладів дошкільної освіти.

 Під час наради було обговорено питання порушень при постачанні у заклади дошкільної освіти міста харчових продуктів тваринного походження – молока та молокопродуктів, належного контролю з боку керівників ЗДО за організацією харчування дітей та підготовки до переходу закладів освіти на самостійне ведення бухгалтерського обліку.

 Начальник Івано-Франківського управління Ірина Онищук наголосила керівникам дошкільних закладів на відповідальності за здійснення контролю за організацією харчування дітей та дотриманням вимог обігу продуктів харчування та продовольчої сировини, наявністю супровідних документів на продукцію та належним маркуванням, відповідно до вимог чинного законодавства: Законів України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів».

 Крім того, до присутніх доведено «Норми харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», що затверджені Постановою КМУ від 24.03.2021 р. № 305.

15- фото нарада

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6