Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Спеціалісти Держпродспоживслужби взяли участь в нараді з посадовими особами Івано-Франківської територіальної громади з питань бджільництва

 20 квітня 2021 року на базі Івано-Франківської міської Ради відбулась нарада з посадовими особами1drtyeteeeertr55555 Івано-Франківської територіальної громади, на якій розглянули ряд важливих питань у сфері бджільництва (згідно наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 19.02.2021 №338 «Про деякі питання у сфері бджільництва»).

 В нараді взяли участь представники Головного управління Держпродспоживсулжби в області та Департаменту агропромислового розвитку ОДА.

 В ході роботи було опрацьовано порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки та порядок реєстрації пасік в органах місцевого самоврядування; заходи профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту.

Особливу увагу приділено питанню створення постійно діючої Комісії при об’єднаних територіальних громадах із встановлення факту отруєння бджіл.

 Учасників заходу було повідомлено, що в області діє Регіональна інформаційно-освітня програма для посадових осіб територіальних громад в Івано-Франківській області, яка дасть можливість:

-  оперативно та відповідно до чинного законодавства вирішувати питання життєдіяльності та роботи ОТГ з питань ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів;

-  підвищити обізнаність посадових осіб органів місцевого самоврядування області, населення в гігієнічних питаннях, що зменшить число порушень у сфері санітарного законодавства, знизить рівень інфекційної та неінфекційної захворюваності на Прикарпатті;

-  покращити обізнаність органів місцевого самоврядування щодо карантинних організмів, їх виявлення та методів боротьби з ними, і як наслідок недопущення збільшення заражених площ регульованими шкідливими організмами на території області;

-  збільшити кількість задоволених обгрунтованих скарг споживачів на якість товарів, робіт і послуг;

-  попередити порушення державної дисципліни цін при формуванні, встановлені та застосуванні тарифів на комунальні послуги;

-  надання якісних та своєчасних послуг населенню ОТГ;

-  підвищити рівень комунікації органів місцевого самоврядування та працівників органів Держпродспоживслужби.

Крім того, спеціалістами Департаменту агропромислового розвитку ОДА проінформовано присутніх про державну та обласну підтримку агропромислового комплексу в 2021 році, використання ефективних фінансових інструментів стимулювання аграрного сектору на Прикарпатті.

За результатами роботи визначено алгоритм взаємодії Держпродспоживслужби з громадою, в контексті реформи місцевого самоврядування.

24-нарада-фото-2 24-нарада-фото-1

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6