Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Спеціалісти Держпродспоживслужби Косівщини надали методичну допомогу працівникам Яблунівської територіальної громади щодо нових вимог до шкільного харчування

 29 січня 2021 року в Яблунівській територіальній громаді відбулась робоча зустріч спеціалістів Косівського районного відділу Головноговапвап454вав3333 управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області із працівниками відділу освіти, директорами шкіл та дошкільних закладів громади, а також постачальниками харчових продуктів.

 Під час роботи йшлося про вимоги нового Санітарного регламенту для закладів загально середньої освіти та впровадження основних норм системи НАССР в шкільних харчоблоках.

 Особливості, норми та вимоги нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти детально роз’яснив учасникам зустрічі Володимир Бович, головний спеціаліст Косівського районного відділу.

 В. о. начальника відділу Вікторія Фейчук, своєю чергою зосередила увагу присутніх на таких питаннях, як заборонені продукти харчування; внесення змін в технологічні карти щодо вмісту солі, цукру та жирів в стравах, опис процесу приготування та подання готової страви; санітарний паспорт харчоблоку.

 Крім того, головний спеціаліст відділу Володимир Волковецький проаналізував результати роботи щодо впровадження системи НАССР в їдальнях закладів середньої та дошкільної освіти. Зокрема, було відмічено недостатню роботу щодо покращення матеріально технічної бази харчоблоків Яблунівської територіальної громади.

 В підсумку зустрічі учасники отримали необхідні методичні настанови та практичні рекомендації.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6