Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

В 2020 році Держпродспоживслужбою Прикарпаття досліджено понад 510 рекламоносіїв та виявлено 52 порушення законодавства про рекламу

 Контроль за дотриманням законодавства про рекламу та захистом прав споживачів реклами на території Івано-Франківської області покладенопароеркер789944прпепа на сектор з контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

 Діяльність рекламодавців в Україні регулюється широким спектром законодавчих і нормативних актів, що регламентують методи рекламування й продажів товарів. Основою правового регулювання національної реклами є Закон України «Про рекламу».

В ході здійснення контролю за дотриманням законодавства про рекламу за 2020 рік досліджено понад 510 рекламоносіїв, з них у 52 випадках виявлено порушення законодавства про рекламу та прийнято 49рішень про накладення штрафу на загальну суму 90,1 тис. грн., що на 180 % більше ніж за попередній рік.

Основні порушення, які виявлені сектором при дослідженні рекламоносіів:

-       зовнішня реклама алкогольних напоїв - переважно пиво або знаки для товарів і послуг під якими випускаються алкогольні напої;

-       реклама про знижки (розпродаж) – відсутність відомостей про дату початку і закінчення знижки цін на продукцію, розпродаж, а також про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару ;

-       реклама методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації – відсутність тексту попередження такого змісту: «Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я», що займає не менше 15 відсотків площі (тривалості) всієї реклами; участь лікаря та інших професійних медичних працівників, а також осіб зовнішній вигляд яких імітує вигляд лікарів;

-       використання державних символів інших держав, іноземної валюти та інші.

За звітній період сектором розглянуто 11 звернень, 6 з яких від споживачів реклами та 5 від органів місцевого самоврядування. Надано близько 100 консультацій розповсюджувачам, рекламодавцям та виробникам реклами з питань дотримання рекламного законодавства та з метою упередження (недопущення) порушень.

Також, з метою реалізації проєкту «Захист прав споживачів як складова частина захисту прав людини. Розвиток споживчої освіти серед дітей шкільного віку» на початку 2020 року проведено 28 інформаційних заходів, в ході яких висвітлено тему «Вплив реклами на свідомість дітей. Як розпізнати рекламні хитрощі». Проведено 4 виїзні наради (круглі столи) з представниками ОТГ з метою надання практичної допомоги частині контролю за розміщенням зовнішньої реклами.

З метою недопущення порушень вимог законодавства про рекламу та захисту інтересів споживачів реклами, 22.01.2020 року сектором проведено семінар – навчання для рекламодавців, виробників та розповсюджувачів реклами на тему: «Основні вимоги до реклами, контроль та відповідальність». В даному заході взяли участь представники ЗМІ.

Звертаємо увагу громадян: у випадках, коли реклама розповсюджується з порушенням вимог Закону України «Про рекламу», або з метою отримання консультацій звертайтесь до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.(0342)559617.

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6