Головне меню

Подати звернення

В Держпродспоживслужбі Прикарпаття відбувся онлайн-семінар з питань реалізації нового проекту ФАО

 25 листопада 2020 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели дистанційний онлайн-семінарeeeee12312321321wss на тему: «Про реалізацію Проекту ФАО про посилення національних можливостей подолання проблем, пов’язаних із ризиками стійкості мікроорганізмів до антимікробних речовин (AMR)».

 В онлайн-семінарі взяли участь спеціалісти 19 структурних підрозділів Головного управління та Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

 Під час онлайн-семінару розглядались практичні аспекти реалізації завдань Проєкту.

Так, за сприяння спеціалістів територіальних підрозділів Держпродспоживслужби, представниками ФАО будуть проведені опитування респондентів в межах області. Також силами спеціалістів Держпродспоживслужби будуть відібрані зразки з метою виділення цільових мікроорганізмів та проведення досліджень на наявність резистентності у цих мікроорганізмів.

 Зразки будуть досліджені в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, м. Київ. Всі отримані дані будуть проаналізовані. Аналіз буде використано для наукового обґрунтування підходу щодо організації національного плану моніторингу антибіотикорезистентних штамів мікроорганізмів в Україні.

dddd3234e23swssssss