Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

До Верховної Ради подано законопроект про зміни в законодавстві щодо ідентифікації та реєстрації тварин

 В Україні вже більше 15 років успішно функціонує система ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин, яка за нормативно-правовим регулюванням практичноbdsfgdsgsdf444476876867233 повністю відповідає основним вимогам законодавства Європейського Співтовариства з ідентифікації та реєстрації тварин.

Ідентифікація та реєстрація тварин є інструментом за допомогою якого на сьогоднішній день:

  • забезпечується простежуваність за обігом тварин та продукції тваринного походження;
  • підтверджується благополуччя всієї території України або її частин, щодо особливо небезпечних захворювань тварин (ящур, африканська чума свиней, сибірська язва, везикулярний дерматит);
  • підтверджується приналежність та наявність тварин при наданні бюджетних дотацій;
  • забезпечення споживачів необхідною інформацією про тварин та продукцію отриману від них;

Однак, у непоодиноких випадках виявлені порушення із недотримання вимог законодавства з ідентифікації та реєстрації тварин, набуття у власність неідентифікованих тварин, отримання продуктів тваринного походження від тварин із невідомим походженням, здійснення різного роду торгівельних махінацій з тваринами. Юридичних осіб неможливо практично притягнути до відповідальності у зв’язку з відсутністю такого механізму у законодавстві.

 Для забезпечення повноцінного державного регулювання у сфері ідентифікації та реєстрації тварин, 01.10.2020 року до Верховної Ради подано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин», що зареєстрований за № 4182.

 Законопроектом визначено та доповнено повноваження центральних органів виконавчої влади, що формують та реалізують державну політику у сфері ідентифікації та реєстрації тварин, що удосконалить дієвий та ефективний засіб контролю за епізоотичною ситуацією в країні та сприятиме відкриттю нових ринків для безпечних товарів.

Документом також визначено спосіб та періодичність державного нагляду і контролю за дотриманням законодавства з ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин, відповідальність операторів ринку, громадян та посадових осіб при виявленні порушень, що забезпечить достовірність інформації в Єдиному державному реєстрі тварин.

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6