Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Спеціалісти Снятинського районного управління Держпродспоживслужби взяли активну участь в ліквідації наслідків повені

 Стихія, що пройшла 23-24 червня територією Західної України, не обійшла і Снятинський район. Зокрема паводки зачепили 32 населені пункти, затопленовівув54уе34е3ввввввву 914 дворів та приміщень, де утримувались сільськогосподарські тварини.


 Спеціалісти Снятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з перших дів після паводків активно долучились до роботи з дезінфекції тваринницьких приміщень та дворів, які були затоплені, з метою недопущення виникнення спалахів інфекцій, спільних для людей та тварин, збудник який міг потрапити в господарства паводковою водою.
 Поряд з даними заходами, спеціалісти проводять роз’яснювальну роботу серед населення з врученням листівок, розроблених Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, щодо попередження спалахів інфекційних хвороб серед населення через вживання забрудненої води та недоброякісних продуктів харчування, які могли бути поражені хвороботворними організмами. Адже повінь привела до розмивання скотомогильників, кладовищ, вбиральнь та хлівів. Тому проведення очищення та дезінфекції джерел водопостачання за даних обставин є надзвичайно важливим.
Дезінфекційні роботи тривають.

вапркерке7778978978 вввв7899676666

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6