Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

В Держпродспоживслужбі відбувся круглий стіл із керівниками закладів фізичної культури та спорту Івано-Франківська

 24 червня відбулась робоча зустріч начальника та фахівців Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини із керівниками закладів фізичної культуривавкупе544уеку4444 та спорту міста Івано-Франківська.
 Під час зустрічі, що мала формат круглого столу, було обговорено протиепідемічні вимоги до організації роботи згаданих закладів, з метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19).
 Згідно рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, спортивні клуби та фітнес-зали області відновили роботу з 17 червня за умови суворого дотримання протиепідемічних заходів. На сьогодні Держпродспоживслужбою проведено моніторингові відвідування та обстеження 6 закладів фізичної культури міста, суттєвих порушень не виявлено; в кожному випадку надано рекомендації та поради щодо покращення організації роботи.
 В ході спілкування було наголошено на обов’язковому проведенні температурного скринінгу працівникам та клієнтам спортклубів, дезінфекції тренажерів та інвентаря після кожного відвідувача, забезпеченні «соціального» дистанціювання та обмеження щодо одночасного перебування клієнтів під час індивідуальних та групових занять тощо.
 В підсумку було прийнято рішення про подальшу співпрацю.
 Моніторингові відвідування закладів фізичної культури та спорту будуть тривати до закінчення карантину.

54увапваввв232389прпп 6785443аааааавіва23222 віауіка44345654444

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6