Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Увага: посадкам цибулі загрожують шкідливі організми

 В області розпочався літ цибулевої мухи. Вона пошкоджує різні види цибулі та часнику. Відроджені личинки вгризаються в тканини цибулин в приземній частині абокен5кенкекккк6н11 з боку денця. Листки на пошкоджених рослинах жовтіють і засихають, а цибулини загнивають.


 Рекомендуємо : провести обстеження цибулевих культур на предмет заселення їх шкідливими організмами і при виявленні, посіви цибулі захищають за наявності 3-4 яєць цибулевої мухи на 10% заселених рослин, обприскуванням (цибулі крім на перо) інсектицидами.
 В приватному секторі застосовують препарати, дозволені для роздрібного продажу населенню: «Енжіо», кс - 1,8 мл на 5 л води на 1 сотку; «Карате Зеон» - 050, мк.с - 2 мл на 3-5 л води; «Ратибор РК», «Ратибор Біо» – 3 мл на 0,01 га та інші дозволені переліком.
 Волога погода сприятиме ураженню рослин цибулі пероноспорозом (несправжньою борошнистою росою). Від хвороби в період вегетації цибулі (крім на перо) обприскують фунгіцидами: «Квадріс, к.с.» – 6 мл на 5 л води на 1 сотку; «Ридоміл голд», в.г. – 25 г на 5 л води на 1 сотку; «Фитал», рк – 20 мл на 5 л води на 1 сотку; біопрепаратом - Псевдобактерін – 2 (респекта) - 1 л/га та інші.
 Народні методи: обмежить поширення цибулевої мухи розташування поблизу цибулі грядок моркви і томатів (комаху відлякує запах), обприскування посівів пахучими настоянками і відварами полину, валеріани, м`яти, тютюнового пилу.
 Обробки пестицидами слід проводити в тиху безвітряну погоду в ранішні та вечірні години і суворо дотримуватись правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних вимог ДСП 8.8.1.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6