Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Держпродспоживслужба Прикарпаття протидіє коронавірусу

 Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області на виконання рішень Президента, Верховної Ради та Уряду проводять вghjgj8989789789777 межах своєї компетенції заходи щодо запобігання негативного розвитку епідситуації та забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.
 Продовжується кампанія з інформаційного забезпечення населення. Спільно із Товариством Червоного Хреста блок інформаційних матеріалів (плакати різного напрямку щодо попередження коронавірусу) вивішуються в місцях перебування людей – аптеки, АЗС, продуктові магазини.


 На виконання доручень т.в.о. Голови Держпродспоживслужби посилено державний санітарно-епідеміологічний нагляд за дотриманням санітарного законодавства на об’єктах системи водопостачання та водовідведення населених пунктів.
 Разом з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування здійснюються перевірки дотримання режиму охорони, господарської чи іншої діяльності в зонах санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання.
 Спеціалісти Івано-Франківської регіональної та міжрайонних лабораторій Держпродспоживслужби проводять відбір та лабораторні дослідження води з центральних водопроводів, громадських криниць на мікробіологічні, фізико-хімічні та вірусологічні показники.
 19 березня 2020 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області відбулась робоча зустріч начальника Головного управління та директора ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» з питань взаємодії та спільної роботи фахівців лабораторного центру і спеціалістів управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.
 Відповідно до спільного наказу створені робочі групи, визначені відповідальні працівники за виконання невідкладних заходів щодо недопущення короновірусу.
 Крім того, на виконання постанови КМУ України від 11.03.2020 р.№ 211, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснюють контроль за проведенням профілактичних та протиепідемічних заходів – а саме, поточної дезінфекції - у торгівельних центрах, закладах громадського призначення (ринках тощо).

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6