Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

На Калущині проведено семінар-навчання з питань правил та вимог до застосування пестицидів

 Минулого тижня спеціалісти Калуського районного управління та управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківськійerty54y4544444tyy54 області провели семінар-навчання в ТОВ «Гудвеллі Україна» на тему «Гігієна праці та регламент дій при проведенні робіт, пов’язаних із застосуванням пестицидів та агрохімікатів при вирощуванні сільськогосподарських культур».


 В навчанні взяли участь спеціалісти та працівники сільгосппідприємства, які будуть безпосередньо зайняті на роботах при транспортуванні, зберіганні та застосуванні пестицидів та агрохімікатів.
 В ході роботи до відома учасників було доведено вимоги чинного законодавства України щодо роботи з пестицидами та агрохімікатами, зокрема наголошено на допуску до роботи лише осіб, що пройшли медичний огляд, спеціальну підготовку та мають відповідні посвідчення, допуск та наряд на виконання робіт відповідно до “Порядку одержання допуску (посвідчення) на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами” (затв. постановою Кабінету Міністрів України № 746 від 18.09.1995 р.).
 До слухачів довели інформацію про вимоги до асортименту, кратність обробок, тривалість роботи з пестицидами різних класів небезпеки, заборону допуску до роботи певних категорій осіб, вимоги до погодних умов при проведенні обробок, попередження населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь, пасічників, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту тощо.
 В частині дотримання вимог санітарного законодавства присутнім було роз’яснено санітарні правила транспортування, зберігання та застосування пестицидів. Було розкрито питання токсичності пестицидів, правила та умови їх використання, запобігання забруднення продукції і кормів. Важливою для слухачів була інформація про запобігання отруєння пестицидами, самодопомогу та першу долікарську допомогу, розслідування отруєнь.
 Спеціалістам господарства було наголошено на особливостях застосування пестицидів та агрохімікатів під час цвітіння медоносних рослин з метою забезпечення охорони бджіл від отруєнь та на дотримання суб’єктом господарювання зон санітарного розриву від населених пунктів, тваринницьких ферм, водойм і місць відпочинку під час застосування пестицидів та агрохімікатів.
 Адже чітке дотримання регламентів застосування пестицидів, виконання вимог санітарних правил - забезпечує не тільки захист рослин від шкідників, хвороб та бур’янів, але й охороняє здоров’я населення і довкілля.

frrertutyuytyt999999 786i876trrrrrr567u6 errey56y678i76iu76767

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6