Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Спеціалісти Держпродспоживслужби Івано-Франківщини відвідали 1713 закладів з метою протидії поширенню коронавірусу

Наразі працівники Держпродспоживслужби в усіх районах краю здійснили візити до 533 шкіл, 223 дитячих садків, 345 ОТГ та сільських рад, 406 фельдшерсько-акушерськихdfgfhffffgh888tghghgg пунктів та лікувальних закладів, 26 ринків, 13 вокзалів, 44 супермаркетів та 123 інших об’єктів.

Фахівці служби зустрічаються з працівниками органів виконавчої влади, педагогічними та учнівськими колективами, медичним персоналом, проводять просвітницькі та роз’яснювальні бесіди, поширюють відповідні інформаційні матеріали щодо шляхів протидії поширенню вірусу.
У рамках кампанії використовуються не лише інформаційні матеріали, підготовлені Міністерством охорони здоров’я України та Всесвітньою організацією охорони здоров’я, а також ряд напрацьованих власних матеріалів, які містять корисну інформацію, рекомендації та контактні дані.
Інформаційна кампанія з протидії проникненню корона вірусу на територію нашої держави набула особливої актуальності у зв’язку з реєстрацією першого випадку коронавірусу в Чернівецькій області.
За даними МОЗ, хворий доправлений до інфекційної лікарні, а сім’я та інші контактні особи - в ізоляції.
Ситуація в Україні повністю контрольована, наша держава перебуває в тій же фазі розповсюдження епідемії, що й раніше - на стадії поодиноких випадків. Українські служби діють у чіткій відповідності до інструкцій.
Разом з цим, МОЗ рекомендує зберігати спокій, адже система засвідчила свою здатність протистояти викликам та діяти швидко і чітко.
Крім того, надзвичайно важливо дотримуватися рекомендацій з особистої гігієни та перебування у громадських місцях.
Окремо Уряд закликає не піддаватися на штучний ажіотаж із масовим скуповуванням медичних масок: варто пам’ятати, що маска не захищає від вірусу здорову людину. Маска має надягатися ЛИШЕ на людину, яка має симптоми ГРВІ, щоб вона не заразила оточуючих.

Також рекомендуємо ознайомитися з відповідями на основні запитання про COVID-19 – захворювання, викликане новим коронавірусом.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6