Головне меню

Подати звернення

На Прикарпатті за участю спеціалістів Держпродспоживслужби триває широка інформаційна кампанія з протидії коронавірусу

 З метою об’єднання зусиль у протидії потрапляння коронавірусу на територію України, задля підвищення обізнаності населення про особливості захворювання працівникиrstyhrtytyrtyrt333335derer Головного управління Держпродспоживслужби та установ ветеринарної медицини Івано-Франківської області приєднались до всеукраїнської кампанії.
 В кожному районі – в містах та селах – спеціалісти та фахівці Служби відвідують школи, дитячі садки, фельдшерсько-акушерські пункти, лікувальні заклади, об’єднані територіальні громади та сільські ради, ринки, вокзали, супермаркети та лабораторії ветсанекспертизи.


 Проводяться роз’яснювальні бесіди з адміністраціями, педагогічними та учнівськими колективами, медичним персоналом, працівниками органів виконавчої влади.
 Керівникам кожного закладу вручаються інформаційні матеріали від Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров'я із застереженнями, як уберегтися від вірусу.
 На цю хвилину охоплено уже 890 закладів, в тому числі - 302 школи, 123 дитячих садки, 195 ОТГ та сільських рад, 185 ФАПів та ЛПЗ, 12 ринків, 12 вокзалів, 20 супермаркетів та 41 інший об’єкт.
 Ми розраховуємо на розлогу ланцюгову реакцію – до кінця тижня усі жителі області – і дорослі, і діти - повинні були проінформовані про захворювання та його ризики. 2 3 4 7 8 9 1