Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

На Прикарпатті за участю спеціалістів Держпродспоживслужби триває широка інформаційна кампанія з протидії коронавірусу

 З метою об’єднання зусиль у протидії потрапляння коронавірусу на територію України, задля підвищення обізнаності населення про особливості захворювання працівникиrstyhrtytyrtyrt333335derer Головного управління Держпродспоживслужби та установ ветеринарної медицини Івано-Франківської області приєднались до всеукраїнської кампанії.
 В кожному районі – в містах та селах – спеціалісти та фахівці Служби відвідують школи, дитячі садки, фельдшерсько-акушерські пункти, лікувальні заклади, об’єднані територіальні громади та сільські ради, ринки, вокзали, супермаркети та лабораторії ветсанекспертизи.


 Проводяться роз’яснювальні бесіди з адміністраціями, педагогічними та учнівськими колективами, медичним персоналом, працівниками органів виконавчої влади.
 Керівникам кожного закладу вручаються інформаційні матеріали від Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров'я із застереженнями, як уберегтися від вірусу.
 На цю хвилину охоплено уже 890 закладів, в тому числі - 302 школи, 123 дитячих садки, 195 ОТГ та сільських рад, 185 ФАПів та ЛПЗ, 12 ринків, 12 вокзалів, 20 супермаркетів та 41 інший об’єкт.
 Ми розраховуємо на розлогу ланцюгову реакцію – до кінця тижня усі жителі області – і дорослі, і діти - повинні були проінформовані про захворювання та його ризики. 2 3 4 7 8 9 1

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6