Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

В Тлумачі та Снятині спеціалісти Держпродспоживслужби провели семінари-навчання з питань бджільництва

 14 лютого в Тлумацькій ОТГ, а 15 лютого в Снятинській райдержадміністрації спеціалісти відповідно Тлумацького та Снятинського районних управлінь Головного789797897976yyyyyy управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели семінари-навчання для пасічників та бджолярів.


 Учасники заходів розглянули алгоритм дій при реєстрації, паспортизації пасік, проведенні клінічного огляду бджолосімей, відборі зразків для проведення лабораторних досліджень, а також під час проведення сільськогосподарськими агроформуваннями комплексу польових робіт із застосуванням пестицидів і агрохімікатів, і врахуванням при цьому вимог щодо запобігання отруєнню бджіл.
 Заходи мали на меті поглиблення у пасічників знань чинного законодавства з питань бджільництва, ветеринарно-санітарно та гігієнічних правил і норм щодо утримання бджолиних сімей, запобігання отруєння бджіл під час проведення хімічних обробок сільгоспкультур.
 Учасникам семінарів вручено методичні рекомендації щодо алгоритму дій при реєстрації та паспортизації пасік, пам’ятку «Стоп нелегальним засобам захисту рослин».
В підсумку роботи було досягнуто домовленість про співпрацю у виконанні комплексу заходів щодо недопущення хімічного токсикозу бджіл.

iopiopiupiopio888888 67876867876hghyyyy

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6