Головне меню

Подати звернення

В Тлумачі та Снятині спеціалісти Держпродспоживслужби провели семінари-навчання з питань бджільництва

 14 лютого в Тлумацькій ОТГ, а 15 лютого в Снятинській райдержадміністрації спеціалісти відповідно Тлумацького та Снятинського районних управлінь Головного789797897976yyyyyy управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели семінари-навчання для пасічників та бджолярів.


 Учасники заходів розглянули алгоритм дій при реєстрації, паспортизації пасік, проведенні клінічного огляду бджолосімей, відборі зразків для проведення лабораторних досліджень, а також під час проведення сільськогосподарськими агроформуваннями комплексу польових робіт із застосуванням пестицидів і агрохімікатів, і врахуванням при цьому вимог щодо запобігання отруєнню бджіл.
 Заходи мали на меті поглиблення у пасічників знань чинного законодавства з питань бджільництва, ветеринарно-санітарно та гігієнічних правил і норм щодо утримання бджолиних сімей, запобігання отруєння бджіл під час проведення хімічних обробок сільгоспкультур.
 Учасникам семінарів вручено методичні рекомендації щодо алгоритму дій при реєстрації та паспортизації пасік, пам’ятку «Стоп нелегальним засобам захисту рослин».
В підсумку роботи було досягнуто домовленість про співпрацю у виконанні комплексу заходів щодо недопущення хімічного токсикозу бджіл.

iopiopiupiopio888888 67876867876hghyyyy