Головне меню

Подати звернення

На Вінниччині та Волині локалізують випадки африканської чуми свиней

 Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Вінницькій області в ТОВ «Агро-Астра» с. Коровайна Немирівського району566u867876rfrrrrr65756 Вінницької області, встановлено діагноз африканська чума свиней (звіт про результати лабораторного дослідження випробувального центру Вінницької регіональної державної лабораторії  Держпродспоживслужби від 15.02.2020 р. № 000985 п.м./20).


 Також, відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Волинській області 18.02.2020 р. серед диких кабанів в мисливських угіддях СЛАТ «Тур» (урочище «Мочила», квартал 43) поблизу с. Гончий Брід Ковельського району Волинської області зареєстровано африканську чуму свиней (звіт про результати лабораторного дослідження Львівської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 18.02.2020 р. № 000450 п.м./20).
 З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС, проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при райдержадміністраціях, рішенням яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду.
 В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.
 Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней, рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеними територіями.