Головне меню

Подати звернення

В ході прес-конференції начальника Держпродспоживслужби Івано-Франківщини підсумовано результати роботи за 2019 рік

 14 лютого начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Роман Гурський провів прес-конференцію за підсумками роботиuuiyn788687886766ggff Служби в 2019 році для представників обласних телерадіокомпаній, редакцій газет та інтернет-видань. Долучились до участі в заході представники громадських організацій Прикарпаття.

 До уваги учасників прес-конференції було подано аналіз за основними напрямками діяльності - ветеринарна медицина, безпечність харчових продуктів та лабораторно-діагностична робота, нагляд за дотриманням санітарного законодавства, фітосанітарна безпека, захист прав споживачів та контроль за регульованими цінами.
 Роман Гурський наголосив на необхідності доведення до громадськості основних повноважень, завдань та результатів роботи Держпродспоживслужби, на її відкритості для суспільства та мас-медіа. Керівник зазначив, що завдяки інформаційно-розʼяснювальній та профілактичній роботі усіх підрозділів Служби, територія краю залишається вільною від африканської чуми свиней, пташиного грипу, має місце зменшення випадків сказу, контрольована ситуація щодо занесення карантинних шкідників та хвороб сільгоспкультур.
 Серед особливих здобутків – схвалення Урядом Регіональної цільової програми «Дітям Прикарпаття – якісне харчування», котра активно впроваджується другий рік поспіль; паспортизація шкільних харчоблоків та вплив на вимоги тендерів при визначенні субʼєктів, що будуть надавати послуги харчування в освітніх закладах; розширення сфери акредитації лабораторної мережі; робота консультаційних центрів з питань захисту споживачів; контроль за формуванням тарифів на ЖКП та програмою «Доступні ліки».
 Представників засобів масової інформації цікавили, головним чином, питання контролю санітарно-епідеміологічної ситуації (розслідування випадків харчових отруєнь в закладах громадського харчування), результати медійного проекту «Стоп фальсифікат» та інші.

daxw3rxw3rwx3rx3r00000 gujhguy7hbt7665655uhjhh tect4d4tdct4ctrct9989898