Головне меню

Подати звернення

Коломийщина: обговорено питання взаємодії Держпродспоживслужби та лікувальної мережі при виникненні загрози епідемічному благополуччю

 29 січня 2020 року працівниками Коломийського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській областіккк3333к4545654вввууу проведено семінар-навчання на тему: «Взаємодія територіальних органів Держпродспоживслужби та лікувальної мережі Коломийського району в разі виникнення події чи ситуації, що становлять загрозу життю і здоров'ю людей» з завідувачами амбулаторій загальної практики сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства «Коломийський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Коломийської Районної ради».


 Захід був спрямований на вивчення Регламенту дій у випадках ускладнення санітарно-епідемічної ситуації щодо гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь.
 Основну увагу присутніх було звернуто на виконання вимог Постанови від 21.08.2019 року №818 Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання інформації про події та ситуації, що становлять загрозу життю і здоров'ю, санітарному та епідемічному благополуччю населення». Учасникам семінару роз’яснено порядок надання інформації про події та ситуації, що становлять загрозу життю і здоров'ю, санітарному та епідемічному благополуччю населення.
 В підсумку семінару-навчання визначено основні напрямки співпраці Коломийського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та лікувальної мережі Коломийського району в разі виникнення ситуацій, що становлять загрозу життю і здоров'ю людей.

4ке34цуцццццу вввввввввв43ц523523523