Головне меню

Подати звернення

На Коломийщині провели семінар-навчання з питань роботи басейну в загальноосвітньому закладі

 28 січня 2020 року спеціалісти Коломийського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській областіівауцауц333333333 провели семінар-навчання на базі Коломийського ліцею № 6 ім. Героя України Т.Сенюка для працівників плавального басейну, що функціонує в цьому закладі.


 Захід був спрямований на вивчення санітарно-гігієнічних вимог до утримання та роботи басейну в загальноосвітньому закладі з метою профілактики інфекційних і дерматологічних захворювань у дітей, які передаються водним та побутовим шляхами.
 В навчанні взяли участь тренери з плавання, вчителі фізичного виховання, медичний та технічний персонал.
В ході роботи учасники обговорили такі питання:
- режим роботи басейну для використання в процесі навчання плавання учнів ліцею під час уроків фізичного виховання та роботи загальноміських спортивних секцій з плавання;
- гігієнічні вимоги до утримання басейну, засоби та методи прибирання та дезінфекції приміщень басейну, частота заміни води та вимоги щодо контролю за якістю і безпечністю води в басейні;
- порядок допуску дітей до занять з плавання.

Для довідки:
плавальний басейн, що працює в місті Коломия, відвідують діти всіх навчальних закладів міста; він використовується для навчання плаванню учнів Коломийського ліцею № 6 ім. Героя України Т.Сенюка під час уроків з фізичного виховання, а також для навчання плаванню дітей з інших навчальних закладів міста у групах «здоров’я» у вечірні години під наглядом тренерів.

ккенкен56н5466666