Головне меню

Подати звернення

На Прикарпатті шестеро киян потрапили до інфекційної лікарні

 22 січня 2020 року 6 студентів, які навчаються в Київському національному торгівельно-економічному університеті, були госпіталізовані до інфекційного пкмнскн56465456354ввв відділення Яремчанської міської лікарні з попереднім діагнозом «харчова токсикоінфекція». Хворі скаржились на загальну слабкість, блювоту, болі в животі, діарею, підвищення температури тіла до 38-39º С.
 Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області 22 січня 2020 року розпочали санітарно-епідеміологічне розслідування даного групового спалаху гострої кишкової інфекції, що мав місце в смт. Ворохта, Івано-Франківської області.

 В ході санепідобстеження встановлено, що 6 осіб, котрі захворіли, прибули на відпочинок у складі туристичної групи із 9 студентів та 2 викладачів 20 січня 2020 року та проживали в приватній садибі «Гуцульська садиба» в смт. Ворохта.
 Напередодні вони харчувались в оселі за місцем проживання та готували їжу самостійно. Їли картопляне пюре, салат із буряка, вареники, відбивні, котлети та шашлик.
 Погіршення самопочуття відпочиваючі відчули 21 січня 2020 року ввечері, а наступного дня потрапили до лікарні. Стан хворих на сьогодні - середнього ступеня важкості.
 В даний час триває санітарно-епідеміологічне обстеження осередку гострої кишкової інфекції та перевірка закладу; проведено бактеріологічні дослідження проб харчових продуктів, змивів та води.
 Ситуація контролюється Головним управлінням Держпродспоживслужби Івано-Франківщини.