Головне меню

Подати звернення

Для освітян Новицької ОТГ провели семінар-навчання

 15 січня 2020 року на базі Добровлянського ліцею фахівці Калуського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби вsadfweq4444dfgerfer Івано-Франківській області провели семінар-навчання для директорів загальноосвітніх шкіл Новицької сільської об’єднаної територіальної громади з питань обов’язкового впровадження в шкільних їдальнях постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).
 В ході роботи учасники заходу проаналізували гігієнічні вимоги до обладнання та утримання харчоблоків, складання примірних меню, технологічних карток та картотеки страв, вимоги до технології приготування страв для дитячого харчування. Крім того, розглянуто питання співпраці персоналу харчоблоків з постачальниками харчових продуктів та продовольчої сировини, ведення документації та прийомки продуктів, вимоги державних стандартів до якості, маркування, паковання харчових продуктів.
 Значну увагу також приділено виконанню регіональної програми «Дітям Прикарпаття – якісне харчування» та питанням покращення оснащення шкільних їдалень.
 Семінар проведений на виконання Плану заходів щодо покращення стану організації харчування в закладах освіти, затвердженого Розпорядженням Івано-Франківської ОДА від 14.11.2019 р. № 582.

ssssssssssssss6r7673rregfer sdfwedwefdwefwe2222434